پرسش و پاسخ های متداول

بلهsmiley. در هر دو حوزه فعالیت داریم.

خیر. مزیت ثبت نام در سایت این هست که در دفعات بعدی خرید شما از سایت, نیاز به وارد کردن  دوباره اطلاعات  (نام, آدرس, موبایل و ...) نیست.

برای هر بار ثبت سفارش در سایت مبلغ 20 هزار تومان ثابت (یعنی چه شما یک کتاب یا قطعه سفارش بدید و چه 100 کتاب، هزینه ارسال ثابته).

فقط برای برخی محصولات سنگین مانند چرخ خیاطی و ... که با باربری ارسال میشه هزینه ارسال متفاوته که در قسمت توضیحات همون محصول نوشته شده.

سفارش شما بین دو تا 5 روز کاری به دست شما میرسه (در موارد معدودی (مثل تموم شدن موجودی مورد نظر در انبار, روستاهای دوردست, برف و بارندگی و ...) ممکنه تا 7 روز کاری هم طول بکشه).

.

در سایت کتابهارو بر اساس موضوعات دسته بندی کردیم و شما میتویند با جستجوی موضوع مورد نظر خودتون کتابهای معرفی شده رو تهیه کنید. همچنین میتونید با مراجعه به پیج اینستاگرام ما اطلاعات بیشتری درباره کتابها بدست بیارید.

 

برای این منظور در بالای سایت سمت چپ گزینه ای قرار داده شده با عنوان "سفارش کتاب". در این قسمت شما میتونید اسم و مشخصات کامل کتابهایی رو که میخواید رو یادداشت کنید و اونها رو ثبت کنید. کتابهای درخواستی شما بررسی میشه و در صورتی که امکان تهیشون بود به شما اطلاع رسانی میشه.

 

x
روی ذهنت سرمایه گزاری کن، دنیا بهت تعظیم میکنه